Żywiec Perła®

Przedsiębiorstwo Żywiec Perła® jest prężnie rozwijającą się firmą rodzinną, której korzenie sięgają 1991 roku. Od 2003 roku produkujemy wysokiej jakości butelkowaną górską wodę źródlaną Żywiec Perła®.

W Żabnicy, naszej rodzinnej miejscowości, wybudowaliśmy nowoczesną rozlewnię wód pochodzących z czterech odwiertów położonych na zboczu góry Prusów.

Nasi Klienci zgodnie podkreślają, że woda Żywiec Perła® jest zawsze świeża i smaczna, a nas jako firmę cenią za szybkość obsługi, zaangażowanie oraz przyjazny i profesjonalny serwis.

Nieustannie staramy się podnosić jakość naszych usług oraz inwestujemy w rozwój firmy. Przygotowujemy kolejne studnie głębinowe w ramach naszego ujęcia. Powiększamy flotę transportową. Wdrożyliśmy unikatowy system szybkiego załadunku i rozładunku butli. Zbudowaliśmy nowoczesny magazyn o powierzchni 700 m2.

Zapewniamy Klientom zawsze świeżą wodę na czas i z uśmiechem – to nasza misja. Góralska solidność, otwartość, gościnność i uczciwość – to zasady, którymi kierujemy się na co dzień w pracy i w życiu. Sprzedajemy doskonałą górską wodę i jesteśmy z tego dumni.

Drugim profilem naszej działalności jest produkcja palet i opakowań z drewna świerkowego, pochodzącego z lasów o prawidłowej gospodarce, zgodnej z międzynarodowym certyfikatem FSC.

Przedsiębiorstwo Żywiec Perła® Pękala Andrzej i Helena sp. j.
ul. Źródlana 8, Żabnica k/Żywca, 34-350 Węgierska Górka, tel. +48 33 864 18 09, tel./fax: +48 33 864 00 23, e-mail: woda@zywiecperla.com.pl, pekala@zywiecperla.com.pl